VAŽNO OBAVEŠTENJE

Vest objavljena u 10:00 h

Poštovani studenti,

zbog proglašenja vanrednog stanja u Republici Srbiji, od ponedeljka 16.03.2020. godine, u Školi neće biti nastavnih aktivnosti (predavanja, vežbe, konsultacije, ispiti), kao i svih drugih aktivnosti sa studentima na osnovnim i master studijama.

Uskoro očekujemo zvaničnu preporuku Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja.

Koordinator nastavne organizacione jedinice
Dr Mlađen Vićentić

Vest objavljena u 13:00 h
Vezano za Uputstvo dobijeno od Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, obaveštavamo vas da ćete drugi deo nastave  iz prolećnog bloka moći da pratite putem e nastave od ponedeljka 23.03.2020. godine. Za sve neophodne informacije možete se obratiti predmetnim nastavnicima i saradnicima putem maila.
Molimo vas da redovno pratite sajt Škole radi dobijanja novih Obaveštenja i Uputstava!!!