Studentsko takmičenje: Izazov COVID-19

British Council je objavio poziv za mlade i talentovane studente i studentkinje osnovnih i master studija (između 18 i 30 godina) da kreiraju predloge praktičnih politika u vezi sa izazovima nastalim usled pandemije virusa COVID-19. Pet najuspešnijih timova ili samostalnih kandidata učestvovaće u onlajn finalu takmičenja i dobiće priliku za pohađanje onlajn kursa koji organizuju univerziteti u Ujedinjenom Kraljevstvu. Na takmičenje se studenti i studentkinje mogu prijaviti i samostalno i kao deo tima od najviše tri člana. Posebno se ohrabruju prijave timova koji uključuju studente iz više različitih akademskih oblasti. Individualne i timske prijave će biti jednako tretirane.

Više detalja o samom takmičenju i formular za prijavu možete pronaći putem sledečeg linka: Studentsko takmičenje: Izazov COVID-19 | British Council