Zajedno za dečiji osmeh

Poštovani,

Studentski parlament Akademije Zapadne Srbije, u saradnji sa Unijom studenata Užica, priključuje se humanitarnoj akciji “Zajedno za dečiji osmeh” fondacije “Zajedno za mlade” prof. dr Danice Grujičić.

Akcija je zamišljena tako da se novčana sredstva prikupljaju slanjem SMS poruke na 4334.

Prikupljen novac, kao i donacije, biće korišćeni za nabavku božićnih paketića i obnovu škola i kuća na teritoriji Kosova i Metohije i ugroženim krajevima Srbije i Republike Srpske. Slatkiše sa prethodne akcije prikupljali su mladi, studenti, učenici, volonteri, postavljanjem kutija po školama i vrtićima. Ove godine, zbog cele epidemiološke situacije, to neće biti moguće. Hajde da zajedno pomognemo i izmamimo osmehe. Cena SMS poruke je 100 dinara.

Unapred zahvalni,
Studentski parlament Akademije Zapadne Srbije,