Naši studenti dobitnici republičkih stipendija

Sa velikim ponosom i zadovoljstvom ističemo da su odlukom Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Republike Srbije, zbog ostvarenih rezultata tokom nastavnog procesa i ispunjavanja ostalih uslova za dodelu studentskih stipendija, republičku stipendiju za školsku 2020/21. godinu dobile studentkinje Akademije strukovnih studija Zapadna Srbija, Odsek Valjevo, Desanka Pantelić i Jelena Pantović.

Desanka Pantelić je student III godine na studijskom programu Poslovna ekonomija, modul Računovodstvo, revizija i porezi, koja je položila sve ispite sa prosečnom ocenom 9,41.

Jelena Pantović je student III godine studijskog programa Poslovna informatika, sa prosečnom ocenom 9,29.

Za postignute rezultate i ostvarene vannastavne aktivnosti u prethodnoj školskoj godini, Desanka i Jelena su nagrađene na Dan Akademije, 16. decembra 2020. godine.

Akademija će nastaviti da podstiče i motiviše rad, učenje i vannastavne aktivnosti studenata osnovnih i master strukovnih studija.