Nagrađeni student druge godine osnovnih studija u školskoj 2019/20. godini

Povodom Dana Akademije, 16. decembra, kao što je to bila praksa i prethodnih 40 godina u našoj instituciji, valjevski odsek Akademije strukovnih studija Zapadna Srbija nagradio je i svoje najbolje studente.

Najbolji student druge godine osnovnih studija Odseka je Desanka Pantelić, sa prosečnom ocenom 9,41. Desanka kaže da priznanje koje joj je dodeljeno za Dan Akademije pokazuje „koliko Škola vrednuje uspeh svojih najboljih studenata, a naravno služi i kao motivacija u narednom periodu, kako bi ostvarila još bolje rezultate tokom studija“.

Zašto ste odabrali da studirate na Akademiji strukovnih studija – Odsek Valjevo?

„Posle završene srednje ekonomske škole u Osečini, najviše po preporuci ljudi iz okruženja, odlučila sam da upišem tada Visoku poslovnu školu strukovnih studija Valjevo. Škola je takođe poznata po dugoj tradiciji i profesorima koji strpljivo prenose znanje svojim studentima, u šta sam se i sama uverila već na prvim predavanjima.“

Kakvu biste poruku poslali budućim studentima?

„Ako tragate za praktičnim znanjima koja će vam zaista koristiti u budućnosti, Akademija strukovnih studija je pravi izbor za vas i ispuniće i više od vaših očekivanja. Svi zaposleni su uvek tu da vam objasne ukoliko vam nešto nije jasno, tako da je uspeh zagarantovan.“