Radionica “Pristup naučnim i stručnim radovima i drugoj literaturi preko servisa KoBSON i Akademske mreže Republike Srbije”

U četvrtak, 17. juna 2021. godine, sa početkom u 16:00 biće održana  radionica na temu “Pristup naučnim i stručnim radovima i drugoj literaturi preko servisa KoBSON i Akademske mreže Republike Srbije”.  Cilj radionice je da se studenti master studija upute u način pristupa velikom broju inostranih naučnih časopisa, elektronskim knjigama i bazama, kako bi citiranost izvora literature u njihovim projektima, esejima, istraživačkim radovima i završnim radovima bio što kvalitetniji. Osim toga, studenti se na ovaj način osposobljavaju da samostalno objavljuju svoje istraživačke radove, kao sastavni deo njihovog obrazovanja i sticanja odgovarajućeg zvanja u našoj Akademiji.